Jūsu ikdienas imunitātes sabiedrotais, tagad - bez etiķetes!

Lai samazinātu plastmasas patēriņu, Actimel pudelēm ir noņemtas etiķetes. Tas ir solis mūsu virzībā uz to, lai uzlabotu Actimel pudelīšu pārstrādājamību.

Mūsu iepakojuma ceļš

Jā, tu pareizi izlasīji - mūsu pudeles tagad ir bez etiķetes!

Mūsu iepakojuma ceļš

Kopš mūsu zīmola ieviešanas (1994. gadā) mēs esam samazinājuši pudeļu svaru par 40 %: no 9 g HDPE (augsta blīvuma polietilēna) līdz 5,35 g 2021. gadā.
 
2022. gadā Vācijā un Beļģijā radās pirmās jaunā dizaina Actimel pudeles.
 
2023. gadā mēs sākām ražot jaunā dizaina pudeles visā mūsu produktu klāstā.


Kopā mēs esam vēl stiprāki!

Pat ja sākumā tie ir tikai mazi soļi, ikviena liela pārmaiņa ir sākusies ar maziem soļiem. Pārstrādājama iepakojuma izvēle un tā otrreizēja pārstrāde ir mazs, bet nozīmīgs solis, ko mēs visi varam spert savā ikdienas dzīvē vides un mūsu planētas labā.

Šobrīd mums esat vajadzīgi arī jūs! Palīdziet mums un savai videi, lai nodrošinātu, ka mūsu pudeles patiešām tiek pārstrādātas. Izmetot to, lūdzu, atcerieties noņemt no pudeles vāciņu un šķirot to atkarībā no vietējiem norādījumiem jūsu dzīvesvietā.
 
Mēs zinām, ka mēs vēl neesam nonākuši ceļa galā, bet vēlamies kopā ar jums soli pa solim virzīties uz ilgtspējīgāku nākotni!


Pudelīšu un iepakojuma šķirošana

Pat mazākajām darbībām var būt liela nozīme. Uzzini vairāk par to, kā šķirot mūsu pudeles, zemāk:

Kartona iepakojumu kā papīru
 
Pudelīte tiek šķirota kā plastmasa
 
Alumīnija vāciņš, kas šķirots kā metāls

Visas atdalītās iepakojuma daļas ceļo uz dzelteno konteineru

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kuras Actimel pudeles būs bez etiķetēm?

Actimel produktiem visā Eiropas Savienībā tiks nomainītas pudelītes uz jaunā dizaina pudelītēm. Izņēmums ir mūsu bērnu līnijas produkti, augu izcelsmes produkti un atsevišķās Actimel pudeles (tās, kas nav iekļautas kartona iepakojumā).

2. Kāpēc no Actimel pudelītēm tika noņemta etiķete?

Actimel mēs atbalstām ne tikai tavu imūnsistēmu, bet rīkojamies tā, lai uzlabotu mūsu pudelīšu pārstrādājamību. Tāpēc esam noņēmuši etiķetes no mūsu pudelēm.

3. Vai etiķetes tiks noņemtas visiem produktiem uzreiz?

Vēl ne visas mūsu mazās pudelītes ir ieguvušas jauno izskatu. Tas ir tāpēc, ka pudeļu izskata maiņa nozīmē izmaiņas noteiktos procesos un materiālu izmantošanā mūsu rūpnīcās, kas attiecīgi var prasīt zināmu laiku. Iespējams, tu vēl neredzēsi visas savas iecienītās Actimel pudeles ar jauno izskatu, taču tas notiks pakāpeniski laika gaitā, izņemot mūsu bērnu līnijas, augu bāzes un atsevišķo pudeļu produktus.

4. Kādas darbības vēl mēs esam veikuši, lai uzlabotu pudeļu pārstrādājamību?

Kopš mūsu zīmola ieviešanas (1994. gadā) mēs esam samazinājuši pudeļu svaru par 40%: no 9 g HDPE (augsta blīvuma polietilēna) līdz 5,35 g 2021. gadā.

5. No kā ir izgatavots iepakojums un kā tas būtu jāizmet?

Mūsu pudeles ir izgatavotas no HDPE (augsta blīvuma polietilēna) plastmasas, un vāciņš ir izgatavots no alumīnija.
Mēs iesakām atdalīt iepakojuma sastāvdaļas vienu no otras un šķirot tās atkarībā no jūsu dzīvesvietas un vietējiem norādījumiem.

6. Ko nozīmē būt pārstrādājamam?

Šis jaunais pudeles dizains ir paredzēts nevis atkritumiem, bet šķirošanai un otrreizējai pārstrādei. Tas ir kā pudelītei dot otru iespēju. Pēc pārstrādes no pudeles iegūtos materiālus var izmantot, lai radītu kaut ko citu, taču pēc šiem pārstrādātajiem materiāliem ir jābūt pieprasījumam, lai tos varētu izmantot un ražot jaunus produktus.

7. Vai kartona iepakojums ir pārstrādājams?

Jā, tas ir pilnībā pārstrādājams!