Danone vēlas jums sniegt atklātu un skaidri saprotamu informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes, un kā tas jūs ietekmē. Dažas no izmantotajām sīkdatnēm ir būtiskas mūsu tīmekļa vietnes darbībai, bet dažas sīkdatnes jūs varat izvēlēties bloķēt.
Mēs cenšamies sniegt jums pietiekamu informāciju par izmantotajām sīkdatnēm, lai jūs varētu veikt apzinātu izvēli par informāciju, ko kopīgojat ar mums.
Ja jums ir turpmāki jautājumi vai komentāri, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu kontaktu lapu.

Kas ir sīkdatnes?


Sīkdatne ir neliela datne, kas tiek saglabāta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Tai ir unikāls, jūsu ierīcei piešķirts ID, un laika gaitā tā ļauj vietnei atcerēties jūsu darbības un veiktās izvēles (piemēram, atrašanās vietu, valodu, burtu izmēru un citus displeja iestatījumus). Šādi jums nav katru reizi no jauna jāievada informācija, vietni apmeklējot vai pārvietojoties starp lapām. Sīkfaili var arī palīdzēt pielāgot jūsu pārlūkošanas pieredzi.
Ne visas sīkdatnes satur personisku informāciju, bet, ja tās to satur, mēs izturēsimies pret šo informāciju kā pret personas datiem saskaņā ar mūsu Paziņojumu par privātumu . Mēs arī izturamies pret sīkdatņu informāciju kā personas datiem, ja tā ir saistīta ar jūsu kontu vai citu kontaktinformāciju.

Sīkdatņu veidi


Ir divas plašas sīkdatņu kategorijas: pastāvīgās sīkdatnes un sesijas sīkdatnes. Pastāvīgās sīkdatnes glabājas jūsu ierīcē, līdz tās tiek manuāli vai automātiski dzēstas. Sesijas sīkdatnes glabājas jūsu ierīcē, līdz jūs aizverat pārlūkprogrammu, un tad tās tiek automātiski dzēstas.

Kādēļ mēs izmantojam sīkdatnes?


Kopumā ir vairāki iemesli, kādēļ mēs izmantojam sīkdatnes:
• Sīkdatnes ir obligāti nepieciešamas, lai vietne darbotos, un ļautu jums izmantot mūsu piedāvātos pakalpojumus;
• Sīkdatnes ievāc datus par mūsu vietnes izmantošanu un tās veiktspēju. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu mūsu tiešsaistes produktus un pakalpojumus;
• Sīkdatnes, ko izmantojam, personalizē un uzlabo jūsu pieredzi mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes saglabā informāciju par jūsu izvēlēm, piemēram, burtu izmēru, valodu un ekrāna izšķirtspēju.
• Trešo personu izvietotās sīkdatnes uzlabo pakalpojumus (piemēram, sociālo mediju sīkdatnes) vai ir paredzētas reklāmai.


Turpmāk norādīta sīkāka informācija par to, kāda veida sīkfailus mēs izmantojam.

Analītiskās un ar veiktspēju saistītās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes palīdz mums novērtēt datplūsmas modeļus, lai noteiktu, kuras mūsu vietnes zonas tikušas apmeklētas. Mēs to izmantojam apmeklētāju ieradumu pētīšanai, lai mēs varētu uzlabot mūsu tiešsaistes produktus un pakalpojumus. Mēs varam reģistrēt IP adreses (tas ir, datoru elektroniskās adreses, kas ir pieslēgtas internetam), lai analizētu tendences, pārvaldītu tīmekļa vietni, izsekotu lietotāju kustības un apkopotu plašu demogrāfisko informāciju.
Šīs sīkdatnes vietnes vietnes darbībai nav obligāti nepieciešamas, un mēs vienmēr lūgsim jūsu piekrišanu pirms sīkdatņu ievietošanas. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt piekrišanu. Lai uzzinātu vairāk, skatiet zemāk esošo informāciju.

Nosaukums

Apraksts

Darbības laiks

Nosaukums

_ga

Apraksts

Ievāc informāciju par mājas lapas apmeklējumiem

Darbības laiks

2 gadi

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes mums ir nepieciešamas, lai mūsu vietne pareizi darbotos, un tās ļauj jums izmantot mūsu piedāvātos pakalpojumus.
Ja šīs sīkdatnes tiek bloķētas, jūs nevarēsiet izmantot mūsu vietni.

Nosaukums

Apraksts

Darbības laiks

Nosaukums

cookies_accepted

Apraksts

Saglabā informāciju par to lietotāju iepazīšanos ar sīkfailu politiku, lai tā pati ziņa netiktu atkārtoti rādīta nākošreiz apmeklējot mājas lapu

Darbības laiks

1 gads

Nosaukums

site_lang

Apraksts

Identificē lietotāja vēlamo valodu, kurā attēlot mājas lapu

Darbības laiks

2 gadi

Nosaukums

_ewsa

Apraksts

Ievāc informāciju par mājas lapas apmeklējumiem

Darbības laiks

2 gadi

Nosaukums

_ewsb

Apraksts

Ievāc informāciju par mājas lapas apmeklējumiem

Darbības laiks

30 minūtes

Trešo personu sīkdatnes

Nosaukums

Apraksts

Darbības laiks

Nosaukums

_gat_gtag_UA_114939665_2

Apraksts

Ievāc informāciju par mājas lapas apmeklējumiem

Darbības laiks

1 minūte

Pēdējoreiz atjaunots: 01-03-2018

Jūsu izvēles

Jūsu ierīcē ievietotās sīkdatnes iespējams ierobežot, bloķēt un pat dzēst. Ja to izdarīsiet, iespējams, ka nevarēsiet piekļūt atsevišķām mūsu tīmekļa vietnes sadaļām, un vietne var uzskatīt, ka pirms tam neesat to apmeklējis, tādēļ jums atkal tiks parādīts paziņojums par sīkdatnēm un lūgt jūsu piekrišana to saņemšanai.
Mūsu vietnē ir rīks, kas palīdz jums pārvaldīt sīkdatnes. Šo rīku var atrast klikšķinot šeit.
Jūs varat ierobežot vai bloķēt sīkdatnes, mainot jūsu pārlūka iestatījumus. Lai uzzinātu, kā pārvaldīt sīkdatņu iestatījumus, pārbaudiet attiecīgo informāciju jūsu pārlūkprogrammas palīdzības sadaļā.

Kā sazināties ar mums

Ja jums ir radušies kādi jautājumi, komentāri vai sūdzības par sīkdatnēm, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu kontaktu lapu .